Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Audi A4

€16,500
2018' Audi A4 photo #1
2018' Audi A4 photo #2
2018' Audi A4 photo #3
2018' Audi A4 photo #4
2018' Audi A4 photo #5
2018' Audi A4 photo #6
6 photos
Expired
1 year, 1 month ago
Age: 5 years
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Audi A4 viti 2017 naft 2.0 esht bler me 0 km dhe aktualisht ka 164 km sa po ka ardhur esht me dogan te paguar cmimi 18800 euro nuk bej nderrim ju lutem kontakt serioz flm

Support Ukraine