Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Audi A4

€13,500
2016' Audi A4 photo #1
2016' Audi A4 photo #2
2016' Audi A4 photo #3
2016' Audi A4 photo #4
2016' Audi A4 photo #5
2016' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

✅ SHITET SUPER FULL - VITI 2016
✅AUDI A4
✅Karburanti: Naftë
✅Kilometrat:121376. .
✅Kambjo: Automatike⁣⁣
✅Forca Motorike: 2.0.
✅Goma dhe Disqe 100%
✅Targa: Dogane e Paguar⁣⁣
✅Lista e Opsioneve:
✅SUPER FULL OPSION
✅Baxho Xhami⁣⁣
✅Sallon lekure
✅Sendiljet Para Elektrike + Ngrohje
✅Sendiljet me Memorie
✅Audi Drive Select
✅Sensor Parkimi
✅Kamera Parkimi
✅Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
✅Sistem Navigimi⁣⁣
✅Kompjuter Bordi⁣⁣⁣
✅Kroskot me Ekran Digital
✅Komanda ne Timon
✅Pasqyra me Palosje
✅Sensor Dritash
✅Sensor Shiu
✅Cruise Control
✅Limitor Shpejtesie
✅Stopa LED
✅Klima 4 Zona⁣⁣
✅ESP / ABS
✅Xhama te Zinj
✅Klima 4 zona
✅Super e Paster
❌AUTO - SALLON - MONI

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 3 February 2024
Support Ukraine