Bookmark This

2015' Audi A4

€13,900
Report This Ad!
  • 2015 Audi A4 in Tirane, Albania
Body: Wagon
Mileage: 85000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI A4 VITI 2015, XENON. SENSORE. LED. TAPICERI LEKURE. GOMAT DHE DISQET I JANE VEDOSUR TE REJA ME 0 KM. 2 CELESA. MAKINA I MA TE GJITHA SHERBIMET TE REGJISTRUARA TE AUDI PERFAQESI. DERI NE 50 MIJE KM I KA NE EUROPE , TE TJERAT TEK PORSCHE ALBANIA. Audi VW. PORSCHE. BMW. LAND ROVER. RANGE ROVER. ML. GLE. C KLAS. CLA. GLK. E KLAS. A3. Q5, KU CMIM ESHTE PER CASH. PER NDERRIME KA CMIM KOMPLET TJETER. Flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 July 2020