Bookmark This

2015' Audi A4

€14,800
Report This Ad!
  • 2015 Audi A4 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 50000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A4 2.0 TFSI Quattro S-Line origjinal fabrike , i blere ne koncesionar Audi Canada para pak muajsh me 53.000 km origjinale te vetat te certifikuara . Makina eshte ne gjendje shum te mire , si e re . Kamio automat , ndezje me buton (start&stop) , hapje/mbyllje me pult ne xhep (keyless/go) , cruise control , sensore parkimi , navi , xenon/bixenon, xhama te zi me leje , sedilje elektrike dhe me ngrohje, disqe 18’ me goma te reja 100% , etj... Sherbime te gjitha te kryera te Porsche Albania, letra deri ne janar 2021 . Edhe nderrohet me makine me te vogel automat. 0692078694

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 August 2020