Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi A4

€14,000Neg
2015' Audi A4 photo #1
2015' Audi A4 photo #2
2015' Audi A4 photo #3
2015' Audi A4 photo #4
2015' Audi A4 photo #5
2015' Audi A4 photo #6
2015' Audi A4 photo #7
7 photos
Body: Hatchback - 5 doors, 5 places
Condition: New
Previous owners: 1
Age: 8 years
Mileage: 167000 km
Power: 2000 hp
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic, 7 gears
Exterior color: White metallic
Emission class: Euro 5
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Mirrors, Power Door Locks, Power Steering, Tinted Windows, Cruise Control, Dual Climate Control, Heated Seats, Power Seats, Rear Air Conditioning, Rear Sliding Window, Tilt Steering, Adjustable Foot Pedals, 2nd Row Bucket Seats, 3rd Row Seat, Child Seat
Exterior: New Tires, Sun/Moon Roof, Removable Top, Alloy Wheels, Premium Wheels, Towing Package, Spoiler, Bedliner, Bug Shield, Cargo Cover, Custom Wheels, Fog lamps, Luggage Rack, Nerf Bars, Rear Wiper, Ride Control, Splash guards, Tonneau Cover
Safety: Antilock Brakes, Driver Air Bag, Passenger Air Bag, Backup Sensors, Rear Air Bags, Side Air Bags, Signal Mirrors, Traction Control
Electronics: Alarm, Bluetooth, AM/FM Radio, DVD Player, CD Changer, CD Player, Bluetooth, Navigation System, Park Assist, Back Up Camera, Parking Assist Rear, Hands-Free, Information Center, Integrated Phone, IPod Port, MP3 Port, Memory Seats, Power Liftgate, Remote Start, Stereo/Tape, Trip/Mileage Computer, TV

❗️SHITET Audi A4 2015❗️
* Motorr 2.0 Nafte
* Viti 2015
* Kambio Automat 8G
* 167.000mij km originale te verifikuara me te drejte kontrolli
* Sensor Parkimi Para / Mbrapa 360°
* Sedilje me ngrohje Para mbrapa
* Sedilje me fryrje dhe cfryrje
* Sedilje me Memorje 1-2-3
* Keyless Go (Hapet & mbyllet pa celes)
* Fener Led me Larje & Inteligjent (shkojne sipas drejtimit te timonit)
* Fener Xenon, Bi-Xeno
* Start/stop (ndezje/fikje me cels ne xhep)
* Baxha Xhami
* Tapiceri Lekure
* Timon Me Levizje Elektrike
* Sensor Shiu+Dielli+Gomash
* Klima 4 Zona
* Pasqyra me palosje+ngrohje+antiverbim automatik
* Hill assist (Nuk iken mbrapa ne malore)
* Auto Hold
* Komanda Ne Timon
* Cd/Memory card/Aux/Bluetooth/Navigator
* Eco Mode (Fiket ne trafik per kursim nafte)
* Audi Drive Select (Eco, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
* Makina posedon 2 Çelesa
* Disqe Te Reja Originale S-line + Goma te Reja Continental (1.200€)
* Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte, makinen mund ta kontrolloni ku te doni eshte ne gjendje te perfekte mekanike estetike dhe vizuale, eshte e sapo ardhur ,e blere ne privat (1 pronar) makina eshte Versioni Full I Audit A4 2015
* MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE
* Cmimi —> 14.000€ ❗️
* I DISKUTUSHEM VETEM NGA AFER
* 📞TEL-WP +355696868001

  • 069Show phone
  • RSH
  • Durres
  • 2 November 2023
Support Ukraine