Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi A4

€12,500
2014' Audi A4 photo #1
2014' Audi A4 photo #2
2014' Audi A4 photo #3
2014' Audi A4 photo #4
2014' Audi A4 photo #5
2014' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 75000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

AUDI A4 2.0 TDI S-Line LED FULL OPTIONS Keyless
-FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 2014
-77.000 Km ( 100% ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA AUDI +LIBER SHERBIMESH+ TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENSIONARIT AUDI)
-DRIVE SELECT
-KAMERA PARKIMI MBRAPA
-SPORTPAKET ///S-Line EDITION
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC
-FENERE INTELLIGENT LIGHT LED
-ECO SYSTEM START/STOP
-BAXHO PANORAMIKE
SYSTEM COMFORT AND SPORT
-SPEED LIMIT ASSIST
-AUTO HOLD
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH AUDI
-TELEFON AUDI
-SISTEM AUDIO
-Tapiceri S-Line LEKURE NAPE “DESIGNO” E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
-AKOMODIM ELEKTRIK
-SEDILJET ME NGROHJE + MEMORY+ LEVIZJE ELEKTRIKE
-KLIMA AUTOMATIC BI-ZONE
-SENSORE PARKIMI AUDI Origjinale ( PARA & MBRAPA)+ KAMERA
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Palosje elektrike + Xhama pasqyre Fotochromatic
-LED DYNAMIC BI-XENON ORIGJINAL INTELLIGENT LED & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 17 inches te Markes `` AUDI S-LINE”
-Goma të sapovendosura (100%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- E SAPOARDHUR

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 9 February 2024
Support Ukraine