Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi A4

€12,500
2014' Audi A4 photo #1
2014' Audi A4 photo #2
2014' Audi A4 photo #3
2014' Audi A4 photo #4
2014' Audi A4 photo #5
2014' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet ⤵️
📂2014 AUDI A4 2.0 TDI
⁣⁣✅Forca Motorrike: 2.0⁣⁣
✅Karburanti: Nafte (TDI)
✅Kambjo: Automatike
✅Kilometra: 156000 Km⁣⁣
✅Targa: Dogane e paguar
📂Lista e Opsioneve:
▪️Baxho Xhami⁣⁣
▪️Auto Start-Stop Engine (Fiket ne Semafor)
▪️Keyless-GO
▪️Drive Select
▪️Sendilje Elektrike⁣⁣
▪️Sendilje me Ngrohje⁣⁣
▪️Bluetooth
▪️Ekran i Madh
▪️Kamera Parkimi
▪️Sensor Parkimi⁣⁣
▪️Sistem Navigimi⁣⁣
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Sallon Lekure e Zeze⁣⁣
▪️Komanda ne Timon
▪️Pasqyra Elektrike
▪️Xhama Elektrik
▪️Xhama te Zi
▪️Radio - CD / AUX
▪️Klima 2 Zona⁣⁣
▪️Sensor Shiu
▪️Sensor Dritash
▪️Fener LED dhe Kseno
▪️Stopa LED
▪️ESP / ABS
▪️Xhama te Zi ⁣⁣
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. ⁣⁣
⁣⁣
💶I Diskutushem )
📍 Tirane, Albania

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 20 August 2023
Support Ukraine