Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A4

€11,000
2013' Audi A4 photo #1
2013' Audi A4 photo #2
2013' Audi A4 photo #3
2013' Audi A4 photo #4
2013' Audi A4 photo #5
2013' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet audi A4 me look S4
Motor 2.0nafte stage 1
240000 kolometra
Opsionet qe disponon makina:
Baxho xhami
Sedilje lekure elektrike me ngohje dhe me memorje
Klima
Interior lightning me te gjitha ngjyrat
Comfort auto efficency individual dynamic
Kamjo automatike
Letrat e paguara
Sherbimet e sapobera me liber sherbimesh
Stage 1 start/stop me buton timon me qepje
Makina esht ekonomike dhe shume e shpejte e rehatshme ne rruge fener xenon bixenon parakolp RS4 disqe 19 me gjeresi 255 bordura anesore fiket ne semafor bisht bagazhi baxho e zez Sensor parkimi dhe kamera e pasme
Cruise control dhe pasqyrat elektrike me palosje

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 December 2023
Support Ukraine