Report This Ad!
Bookmark This

2013' Audi A4

€12,500
  • 2013 Audi A4 in Tirane, Albania
  • 2013 Audi A4 in Tirane, Albania - 2
  • 2013 Audi A4 in Tirane, Albania - 3
  • 2013 Audi A4 in Tirane, Albania - 4
  • 2013 Audi A4 in Tirane, Albania - 5
Body: Sedan
Mileage: 144000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A4 viti 2013 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 12500 €\r\n\r\nShitet Audi A4 viti 2013 (look RS4), full option, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 144.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi+kamer regjistrimi, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, fikje/ndezje automatike në semafor, baxha xhami, xhama elektrike te errët, pasqyra elektrike me palosje dhe tharje xhami, sensorë parkimi, drita bixenon, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me memorizim dhe ngrohje, hapje të dyerve me prekje, disqe origjinale çerkin lega 19", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 12.500 Euro. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 30 June 2021