Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A4

€11,500
2013' Audi A4 photo #1
2013' Audi A4 photo #2
2013' Audi A4 photo #3
2013' Audi A4 photo #4
2013' Audi A4 photo #5
2013' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

✅Audi A4 2013
✅2.0 TDI
✅Karburanti:naft
✅Kambjo: Automatike
✅Kilometrazhi: 116.000 km
✅Doganë e paguar
✅Ndezje me buton Start/Stop
✅Tavan me hapje
✅Sallon lëkure
✅Sendiljet elektrike me ngrohese
✅Sensor parkimi para dhe mbrapa
✅Ekrani me kamer mbrapa
✅ECO AUTOSTART-STOP(fiket në semfor)
✅Kompjuter bordi
✅Kroskot me ekran dixhital
✅Komanda në timon
✅Pasqyra me palosje
✅Sensor dritash
✅Sensor shiu
✅Cruise control
✅Limitor shpejtësie
✅Stopa LED
✅ESP/ABS
✅Klima 2 zona
✅Goma pothuajse të reja
✅Makina është në gjendje perfekte si xhenerike ashtu dhe motorike edhe nga vizuale super
✅️Cmimi:13 400€
✅Instagram: automobile_a️v

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 19 December 2023
Support Ukraine