Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A4

€12,900
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 85000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige

Audi A4—2.0 Benzin Quatro , me 87.000 km , Viti Prodhimit 2013 , Strat / Stop , sendilje elektrrike +ngrofje , sallon lekure bezh, hapje mbyllje qendrore , kamer parkimi , disqe alumini , klima tronik , komando ne timon , perde , baxha xhami , navigator , bagazhier , drita kseno bi kseno , stopa me led , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike , me te gjitha sherbimet e sapo bera.. Cmimi— Euro I diskutueshem Viber—WhatsApp Cel—

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 19 July 2022
Support Ukraine