Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A4

€11,800
2013' Audi A4 photo #1
2013' Audi A4 photo #2
2013' Audi A4 photo #3
2013' Audi A4 photo #4
2013' Audi A4 photo #5
2013' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A4 QUATTRO Full Options
- Motorri 2.0 nafte super ekonomik konsum minimal
- 170 mije km me garanci
- Kambio automatike 8G
- Fenere dhe drita LED
- Dritat adaptive kthehen sipas timonit
- Keyless Go (Hapje Mbyllje Ndezje pa celes)
- Engine Start Stop
- Kamera te pasme parkimi
- Interior lekure
- AUDI MMI PLUS
- Navigator
- Bluetooth, CD, DVD, MP3, SD CARD
- Pilot automatik
- Sedile me ngrohje
- Sedile elektrike me memorje
- Klima 2 zona
- Pasqyra me palosje
- Sistem Audio Premium
- Sensore parkimi
- Tavan me hapese xhami

  • 069Show phone
  • Durres
  • 16 October 2023
Support Ukraine