Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A4

€12,000
2013' Audi A4 photo #1
2013' Audi A4 photo #2
2013' Audi A4 photo #3
2013' Audi A4 photo #4
2013' Audi A4 photo #5
2013' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

‼️‼️SHITET ‼️‼️
✅Marka:Audi A4
✅Viti:2013
✅Motorri:2.0 Tdi
✅Kambio: Automat
✅Kilometra:134000
Opsionet:
✅Full opsion
✅Baxha xhami
✅Sendile lekure e zez gjendje perfekte
✅Sendile me levizje
✅Sendile me ngrohje para+mbrapa
✅Klima digitale
✅Keyless go
✅Ndezje me buton start-stop
✅Auto start-stop(Fiket ne semafor)
✅Audi drive select
✅Sistem navigimi
✅Kompjuter bordi
✅Radio-Cd/Aux/Bluetooth /Memory card
✅Cruise control
✅Komanda ne timon
✅Kamera parkimi
✅Sensor parkimi para+ mbrapa
✅Fener+ stopa led
✅Pasqyra me palosje
✅Dhe shume opsione te tjera
✅Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar.Eshte e gatshme per cdo lloj prove
✅ Per te qene sa me transparent disponojme foto dhe video te makines qe nga momenti blerjes
‼️‼️Cmimi:12000 euro i diskutueshem ‼️‼️
Per shume informacione mund te na kontaktoni ne nr e telefonit

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 January 2024
Support Ukraine