Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi A4

€9,200
6 photos
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI A4.BENINE 2.0 E ARDHUR NGA USA.VITI 2012 FULL OPTIONS,START- STOP.ME BAXHA PANORAMIKE.SENDILE LEKURE DHE ELEKTRONIKE.GOMAT 70 %.E SAPO TARGUAR DHE LETRAT PER 1 VIT.XHAMA TE ZINJE ME LEJE.

  • 069Show phone
  • Berat
  • 4 April 2022