Bookmark This

2011' Audi A4

€7,900
Report This Ad!
  • 2011 Audi A4 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI A4,2.0 TFSI BENZINE,QUATTRO,VITI 2011,AUTOMAT,BAXHA XHAMI,SENSORE DHE KAMERA PARKIMI,XHAMA TE ZINJ,SEDILJE ELKETRIKE MENGROHJE,KLIMA BIZONALE,XENON/BIXENON,RADIO-CD-NAVI-AUX,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,KOMPIUTER BORDI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ETJ,ME DOKUMENTACION TE PAGUAR,240.000 KM ORIGJINALE AUDICMIMI:7900 EURO INF:0684161077

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 March 2021