Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi A4

€7,200
2010' Audi A4 photo #1
2010' Audi A4 photo #2
2010' Audi A4 photo #3
2010' Audi A4 photo #4
2010' Audi A4 photo #5
2010' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Audi a4 Avant 2.0 nafte kambio automatike(8 marsha) S-line Full Panoramike e 2010 me 171mi km origjinale(te verifikueshme)
Motorri esht ne gjendje perfekte, Vaj filtra te motorrit dhe kambios i jan ber ne 160.000km ne Itali.
Makina ka 1 muaj qe ka ardh nga italia e perdorur vetem disa dit ne shqiperi. Me dogan, e sapo targuar me targa shqiptare, siguracion dhe taksa te paguara deri ne shtator 2024.
Versioni S-line, full baxho panoramike, komanda ne timon, navi mp3/aux/sd, sensor parkimi, pasqyra eletrike me palosje, fener Bixenon, stopa Led xhamat e zi me licens per 5 vjet. Per me shum info:
Cmimi €7200 i padiskutushem.

  • 068Show phone
  • Shkoder
  • 29 October 2023
Support Ukraine