Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi A4

€7,300
6 photos
Age: 13 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Audi viti 2010 naft 2.0 me dokumenta e paguara te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja navi madh dopjo kseno drita inteligjente feneret me larje sensor parkimi perpara dhe mbrapa pasqyrat me palosje komanda ne timon me 3 celsa cmimi 8500 euro nuk bej nderrim

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 12 March 2023
Support Ukraine