Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A4

€6,999
2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Audi a4 portobagazh e vitit 09/2008 kamjo automatike ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe duke perfshire kit rrip faze, vaj+filtra, ferrota dhe tambure te reja para dhe mbrapa. Audit sapo i jane bere edhe chamat e zinj me leje 5 vjecare. Makina eshte ne gjendje perfekte e bere ne konecesionar ne zvicer me garanci per gjendjen dhe kilometrat. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Makina eshte makine personale jo makin tregtari. Nr kontakti 0697848958

Support Ukraine