Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A4

€6,900
2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

A4 1.8 TFSI 2009
Motorri: 1.8 TFSI
Kambio: Automat 8G
Viti: 2009
Karburanti: Benzin
Kilometrat: 191.000 km origjinale (e verifikueshme te audi, ose te faturat e sherbimeve)
Targat: Shqiptare (te perzgjedhura)
Makina eshte ne gjendje shume te mire, eshte makine personale me te gjitha sherbimet e bera ne kohe. Shoqerohet me librin e sherbimeve dhe te gjitha faturat e shebimeve te kryera.
📂 Disa nga opsionet
- Baxho xhami
- Kamer para
- Sensor parkimi
- Limitator shpejtesie
- Klima dy zona
- Sensor dritash
- Sensor shiu
- Pasqyra me palosje + elektrike
- Xhama elektrik
- ESP/ABS
Makina ka 2 pale goma(vere + dimeri), gomat e veres jane Continental premium contact 6, ka xhama te zinj para dhe mbrapa me leje.
Nuk eshte prodhim korean
Cmimi: 6900 EURO

Support Ukraine