Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A4

€9,000
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina e sapo ardhur nga franca me dogan te paguar
Makina eshte versioni me full i mundshem i ktij modeli me te gjitha sherbime te bera ne kohe ,me goma te reja me 287 kuaj fuqi.Makina disponon komanda ne timon ,bagazhier ,cd mp3,me navi te madh me hartat per gjith europen.sensor parkimi kamjo 8g etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, eshte shume e paster si nga jashte edhe nga brenda e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi 9000 euro i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Fier
  • 8 February 2023
Support Ukraine