Bookmark This

2008' Audi A4

€8,900
Report This Ad!
  • 2008 Audi A4 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige

Audi A4—2.0 Benzin , Viti Prodhimit 2008 , sendilje elektrrike+ngrofje+ftofje, sallon lekure bezh , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , klima tronik , komando ne timon , distronik , navigator , bagazhier, bluetooth , drita kseno bi kseno , kam , sensor parkimi , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike , me te gjitha sherbimet e sapo bera.. Cmimi—8.900 Euro I diskutueshem Viber—WhatsApp Cel—0682036363 Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 9 December 2020