Bookmark This

2008' Audi A4

€7,999
Report This Ad!
  • 2008 Audi A4 in Tirane, Albania
  • 2008 Audi A4 in Tirane, Albania - 2
  • 2008 Audi A4 in Tirane, Albania - 3
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

AUDI A4 AVANT,VITI 2008,2.0 NAFTE,AUTOMAT,FULL PANORAMA,SENSORE PARKIMI,KLIMA BIZONALE,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,NAVIGATOR-RADIO-CD-BAGAZHIER,ARMREST,XHAMA DHE PASQYRA ELETRIKE,PERDE ANESORE,KOMPIUTER BORDI,DRITA AUTO ETJ...E SAPO IMPORTUAR NGA ME DOGANE TE PAGUAR,224.000 KM ME LIBER SHERBIMESH3 CELESA,CMIMI:7999 EUROAUTOHUS TIRANA

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 21 October 2020