2007' Audi A4 photo #1
2007' Audi A4 photo #2
2007' Audi A4 photo #3
2007' Audi A4 photo #4
2007' Audi A4 photo #5
2007' Audi A4 photo #6
6 photos

2007' Audi A4

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,600
Published 1 July 2024ID: 3zjTFH

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Audi A4

🚘 Audi A4 Automatik
♻️ 1.8cc Benzine + Gaz
🔹Viti i prodhimit 2007
🔹Motorri 1.8cc turbo,punon 100% ne gaz(120kW/163 PS) ❌Jo TFSI
🔹Impjanti i gazit i ri i sapo instaluar me 2 vjet garanci
🔹Km. 196.000 (me garanci)
🔹Kambio automatike 7G (7 marshe)
🔹Klima digitale 2 zonale
🔹Salloni S Line cope gri me ngrohje super i paster dhe comfort
🔹Sensore parkimi mbrapa
🔹Sensore drite shiu dhe presioni gomash
🔹Pasqyra elektrike antiverbim
🔹Xhamat elektrike
🔹Disqe alumini me goma te reja
🔹Mbyllje qendrore (2 celsat)
🔹Kompiuter bordi
🔹Pioneer Navi/Radio/Bluetooth
🔹Tempomat pilot automatik
🔹Xhamat elektrik
Makina e sapoardhur nga Gjermania,ne gjendje perfekte.Mjetit i eshte paguar detyrimi doganor dhe eshte gati per rregjistrim.
📌Cmim i diskutueshem !

Support Ukraine