Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Audi A4

€4,300
4 photos
Age: 16 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Audi A4 viti 2006 2.0 TDI ne gjendje mjaft te mire me letra te sapo prera (Kolaudimi per 2 vjet) me te drejte kontrolli ku te deshironi ju dhe per ca te kete nevoje e paguaj un. Makina ka extra: pasqyra me palosje, targe te porositur, xhama te zinj (origjinal) te bler nga une (450 euro) te shenuar ne leje qarkullimi. Cmimi pak i diskutueshem.

Support Ukraine