Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Audi A4

€3,400
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

SHITET AUDI A4 MOTORR 2.0 DIESEL KAMIO MANUALE ME 6+1 MARSHE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 17 February 2022