2013' Audi A3 photo #1
2013' Audi A3 photo #2
2013' Audi A3 photo #3
2013' Audi A3 photo #4
2013' Audi A3 photo #5
2013' Audi A3 photo #6
6 photos

2013' Audi A3

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,700
Published 4 July 2024ID: lNaR4Q

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2013' Audi A3

Audi A3 S-line Matrix (GJERMANIEEE)
- 1.6 TDI Nafte
- Viti 2013
- 177000 km (me liber sherbimesh te verifikueshme)
- Kambio Automatike S-tronic
- Komanda ne Timon funksionale
- Keyless go Start/Stop
- Keyless Entry
- Paddle shifters F1 ne timon (marshe ne timon)
- Audi Line Assist
- Blindspot Assist
- Audi Pre-safe Assist (frenon automatikisht ne rast rreziku)
- Parking Assist (vete-parkohet)
- Interior giysem lekure giysem cope S-line
- Sendilje elektrike me ngrohje
- Klima AC Automatike bi-zone
- Pasqyra elektrike + mbyllie elektrike
- Audio Bang & Olufsen
- Audi MMI Audio fm/am, bluetooth, aux, cd reader mp3 (me komanda funksionale)
- Computer Board, limitator shpejtesie, pilot automatik
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere Matrix full led (me levizje automatike sipas terrenit)
dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat ndizen ne moment kthimi majtas
ose djathta)
- Xhama te zinj Lumar
- Sensor Parkimi + Camera Assist
- Eco mode (fiket dhe ndizet ne rast ndalese )
- Larje Feneresh
- Pasqyra me erresim
- Ngjyra Blu Perla
- 2 Celsa, mbyllje dendrore me pult
- Disqe 17" me goma te reja
- Makina eshte e ardhur nga Germania, full nga pjesa e ekstrave me dogan te paguar gati per targa, ne giendje pertekte henerike motorrike, estetike.
- Cmimi 12.700€

Support Ukraine