Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi A3

€8,800
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A3 , 2.0 tdi , Look S-Line , prodhim 2012 , 144.000 KM . Makine shum e shpejte dhe ekonomike . Kamio automat & marshe ne timon , tavan panoramik , sedilje elektrike dhe me ngrohje , Clima , fenere xenon/bixeno , Full Led , disqe 17” me goma te reja 100% ,

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 11 July 2022
Support Ukraine