Bookmark This

2009' Audi A3

€7,200
Report This Ad!
  • 2009 Audi A3 in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

*SHITET AUDI A3 1.9TDI VITI 2009. *KAMBIO AUTOMATIKE MARSHA +- NE TIMON*SEDLIJE LEKURE S-LINE*NAVIGATOR *BOSE SOUND SYSTEM*TIMON ME KOMANDA S-LINE*KLIMA 2 ZONALE*SENSOR PARKIMI MBRAPA*PASQYRA ME PALOSJE*XHAMA TE ZINJE TE CERTIFIKUAR*XHAMA ELEKTRIKE 4*MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE*DOKUMENTA TE PAGUARA TARGA(AB)*KONSUMI MINIMAL*DISQE 17 ME GOMA BRIDGESTONE*CMIMI 7200€ I DISKUTUESHEM*TEL=> 0699744430TAG : AUDI A3 2.0 TDI

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 January 2021