Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A3

€5,900
2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Audi A3-2.0 TDI Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2009 me 297.000 km , kamio automatike , marsha ne timon , klima , cd palyer , dvd , usb , 2 celsa , disqe alumini , vaj filtra rrip faze te nderruara , letra te gjitha te paguara deri 09.07.2024 , siguracioni deri 27.06.2024 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-5900 Euro I Diskutueshem

  • 068Show phone
  • Fier
  • 16 October 2023
Support Ukraine