Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A3

€7,300
2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Audi A3 Automat 7G Tronic, Benzine 1.8 TFSI ( i pershtatshem per impiant gazi) , e ardhur nga Zvicra dhe e targuar ne Maj 2023.
230 mije kilometra, kolaudim deri ne 2025, xhama te zinj me leje per 5 vjet, makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike motorrike dhe vizuale dhe disponon keto opsione:
Sistem Audio Bosse , Fenere inteligjent bixenon me led dhe me larje , stopat mbrapa led, Sensore parkimi mbrapa origjinal te fabrikes, Navi, Cd, Dy vende per karta memorie, Kompjuter bordi, klima me dy zona ajri, sedilje me ngrohje si dhe me ulje ngritje dhe fryrje shfryrje elektrike, Timon multifunksional si dhe marshe ne timon, Pilot automatik, xhama dhe pasqyra elektrike, Dalje AUX , Pasqyra e mesit antiverbuese ndaj dritave te gjata, ndricim te dyert si dhe te dorezat e dyerve, perde origjinale audit mbrapa, gome rezerve, Disqe 16' me goma ne gjendje shume te mire etj.

  • 067Show phone
  • Durres
  • 9 December 2023
Support Ukraine