Bookmark This

2009' Audi A3

€7,999
Report This Ad!
  • 2009 Audi A3 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

AUDI A3 SPORTBACK,12/2008 MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,SENSORE PARKIMI,KOMANDA NE TIMON,MARSHE NE TIMON,KLIMA BIZONALE,SEDILJE ME NGROHJE,DRITA AUTOMATIKE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,AUX,RADIO-CD,KOMPIUTER BORDI ETJ...MAKINA ESHTE E IMPORTUAR NGA GJERMANIA E SAPO TARGUAR ME DOKUMENTACION TE PAGUAR,TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SI (vaj filtra,kit faze rrip motori,volant,4 goma te reja)NE GJENDJE PERFEKTE 240.000 KM FULL SERVICE AUDI CMIMI:7999 EURO

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 7 March 2021