2008' Audi A3 photo #1
2008' Audi A3 photo #2
2008' Audi A3 photo #3
2008' Audi A3 photo #4
2008' Audi A3 photo #5
2008' Audi A3 photo #6
6 photos

2008' Audi A3

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,800
Published 15 April 2024ID: AO0OSb

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2008' Audi A3

AUDI A3 2.0 TDI.
S-LINE FABRIKE.
VITI PRODHIMIT 2008.
KAMBIO AUTOMATIKE DSG.
MARSHE NE TIMON F1.
TAPICERI S-LINE NGJYRE E ZEZE.
XHAMA TE ZINJ DHE XHAMI I PARE ME NUANCE LEJLA.
PASQYRA ME PALOSJE,ELETRIKE.
XHAMA ELEKTIK.
SENSOR PARKIMI.
SENSOR SHIU.
KLIMA.
NE GJENDJE SHUME TE MIRE .
DOKUMENTACION I RREGULLT DERI NE DHJETOR 2024 DHE KOLAUDIM DERI NE KORRIK 2025.
CMIMI 5800 EURO I DISKUTUESHEM.

Support Ukraine