Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi A3

€6,000
2007' Audi A3 photo #1
2007' Audi A3 photo #2
2007' Audi A3 photo #3
2007' Audi A3 photo #4
2007' Audi A3 photo #5
2007' Audi A3 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 17 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A3 2.0 tdi me 8 valvula me nje bosht.
Ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike.
Viti 2007. Kilometra 263000origjinale
Kamjo automat 6 marshe
Marsha ne timon f1
Timon 3-sh s-line me butona
Tapiceri e zez S-line fabrike
Sedile s-line lekur+cop
Sensor parkingu origjinal fabrike
Xhama te zi me leje
Disqe 17 S-line me goma dimrore te reja
Taksa siguracion per nje vit
Kualidim deri ne gusht 2025

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 2 February 2024
Support Ukraine