Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi A3

€5,700
2007' Audi A3 photo #1
2007' Audi A3 photo #2
2007' Audi A3 photo #3
2007' Audi A3 photo #4
2007' Audi A3 photo #5
2007' Audi A3 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET AUDI A31.6 AUTOMAT 218.000 km ORIGJINALE MAKINA ESHT 10/10 ‼️
✅ Marka : Audi
✅ Modeli : A3
✅ VP : 2007
✅ Transmetuesi : Automat
✅ Cilindrata : 1.6
✅ Lenda Djegese : Benzine
✅ Targa : Te huaja
✅ Kilometra : 210🐁
✅ Ngjyra : Gri
✅ Ngjyra Tapicerise : E zezs
➕ Extra :
Audi a3
Kambio AUTOMAT
1.6 Benzine i pershtatshem per gaz 100%
Makina esht 10/10
Xhama te zi (pa leje)
Xhama elektrik
Radio origjinale
Klimatronik
Kamje jo DSG me hidroxhundo
4 gomat e reja
Makina esht e sapoardhur nga gjermania kilometra origjinale mund ti kontrolloni ku te doni dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim esht super e paster
Dogan te paguar
Makina esht e gatshme per cdolloj prove

✅ Cmimi : 5.700 💶 (i diskutueshem)
#fyp #viral #cars #makina #shitje

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 January 2024
Support Ukraine