Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Audi A3

€5,700
2005' Audi A3 photo #1
2005' Audi A3 photo #2
2005' Audi A3 photo #3
2005' Audi A3 photo #4
2005' Audi A3 photo #5
2005' Audi A3 photo #6
6 photos
Age: 19 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A3 2005 2.0TDI Nafte DSG, EURO 4, AUTOMAT sapo ardhur nga Gjermania me doganë të paguar gati për targim.
Makina disponon,Abs,Esp,Kondicioner,sendilje me ngrohje, drita auto, Radio/CD Player Audi Concert, MP3 , kompjuter bordi, sensor shiu, xhama dhe pasqyra elektrike+palosje, xhama të errësuar mbrapa, mbyllje qendrore me pult, 2 celesa, goma të reja+ disqe alumini. Super gjendje, asnjë defekt mund ti bëni cdo kontroll të nevojshëm nga ana juaj.Cmimi 5700€ i diskutueshëm vetëm pasi të keni parë makinën!!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 January 2024
Support Ukraine