Report This Ad!
Bookmark This

2005' Audi A3

€3,300
  • 2005 Audi A3 in Fier, Albania
  • 2005 Audi A3 in Fier, Albania - 2
  • 2005 Audi A3 in Fier, Albania - 3
  • 2005 Audi A3 in Fier, Albania - 4
  • 2005 Audi A3 in Fier, Albania - 5
Mileage: 249000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Audi A3 2.0 tdi viti 2005 ne gjendje perfekte makina esht 6+1marsha manuale ngjyr metalixato makina po ben 3 muaj qe ka ardhur nga italia targimi i ri letrat e paguara per 1 vit .me te drejt ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar .esht ekonomike dhe shum e shpejt.cmimi i diskutushem .shitet per arsye emigrimi.

  • 069Show phone
  • Rani
  • Fier
  • 22 November 2021