Bookmark This

2001' Audi A3

€2,500
Report This Ad!
  • 2001 Audi A3 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 255000 km
Displacement: 1600 cc
Fuel: Electric
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Audi a3 sport
Viti 2001
Karburanti benzin +gaz
Impjanti lovato i shenur ne leje te qarkillimit
Xhama elektrik
Pasqyrat me palosje elektrike
Motorr 1.6
Km 255000
Kambjo manuale
Disqe 17
Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte ne gjendje te mire motorrike dhe estetike
Tapiceri lekure dhe kamoshi
Letrat te paguara per 1 vit
Cmimi 2500€ i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Ilir
  • Tirane
  • 10 March 2021