Gjeni Varkat 

Zodiac

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €1,000

  2008' Zodiac

  I skaduar4 Tetor 2018, Tiranë

  Shitet gomone zodiac 3.5 metra e gjate me 1.4 metra gjeresi gomonia esht me shtresen e aluminit orgjinale poshte + rrotat qe mund te terhiqet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Zodiac

  €1,480

  2010' Zodiac

  I skaduar17 Nëntor 2017, Tiranë

  TE Nderuar Klient ju PREZANTOJME KUALITETITN SUPERIORE E KATEGORISE SUPER PROFESIONAL ZODIAC CADET -Alu 3.10m GJATESI Dhe 1.55m gjeresi kapacitet 6 persona .... dyshemja Alumin ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj