Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2020' Yamaha

€4,500
2 foto
Lloj:Skutera uji

Shitet jet ski jet ski deti doo jet ski sportive ujore personale
Produktet janë të paketuara mirë në fabrikë asnjëherë më parë, vula është e pathyer, etiketuar mirë dhe kuti origjinale të mbyllura me të gjithë aksesorët
Ofrohet porosi me shumicë
Transporti i shpejtë 100% i garantuar
Mbështetje 100% e garantuar pas shitjes
Produkt origjinal/autentik 100% i garantuar
100% Garanci Fabrika e garantuar
Whatsapp/Viber......+44 7823595360
Whatsapp/Viber......+44 7823595360

  • +44Tregoni telefonin
  • +44 7823595360
  • Tiranë
  • 2 Maj 2022