Shto te të preferuarat

2013' Yamaha

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Gomë

Shitet Gomone 4m me motorr dhe karrelin ne gjendje shume te mire nuk ka asnje lloj problemi ose difekti.
Gomonja vet eshte ne super gjendje thjeshte eshte cfryre ne foto nuk ka asnje te care ,dhe motorri eshte nga tipet me te shtrejnte sic e keni dhe foto.
Nuk bej nderrime vetem shitet
Gomonja eshte me dokumenta me te gjitha nuk i mungon gje.

Gomonja ndodhet ne autostrade sa kalon Lushnjen

i diskutushem

Shiteni Makinën Tuaj