Shto te të preferuarat

2012' Yamaha

€4,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Varkë shpejtësie

Motor yamaha 70 ph. Ne gjendje shume te mire dhe shume i paster. I perdorur vetem ne liqen. Karreli eshte i ri me fatur blerje 2 mij euro. pa dogan me dokumenta gjermane