Shto te të preferuarat

2010' Yamaha

€20,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Gomë

Shitet gomone , 6.5 metra . SOLEMAR ITALIA , motorr YAMAHA 150 , shum pak e perdorur . E perdorur vetem nga nje person !! E pajisur me karrel dhe me te gjitha dokumentat!!
Mundesi nderrimi me makin !!! Me klering ka cmim tjeter.

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 7 Shkurt 2020
Shiteni Makinën Tuaj