Shto te të preferuarat

2009' Tohatsu 15

€950
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Tohatsu 15 në Durrës, Shqipëri
  • 2009 Tohatsu 15 në Durrës, Shqipëri
  • 2009 Tohatsu 15 në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Motor i Jashtëm

toatsu 15 .shitet per arsyje mos perdorimi .motorri esht ne gjengre prefekte ka ardhur nga greqia esht perdoru vetem 1 vit ne shqipri .motorri esht kemb gjat i pershtacem dhe per det dhe per laguna .esht nje mjet mjaft ekonomik esht i testuar 9 ore ndezun 6.5litra karburant

Shiteni Makinën Tuaj