Gjeni Varkat 

Suzuki

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €6,000

  2014' Suzuki Tjeter

  I skaduar20 Dhjetor 2018, Tiranë

  Shitet varka Gjatesia 5.50 gjeresia 2 me motorr 25 hp me dokumenta te rregullta me karel orgjinal cmimi 6000 euro i pa diskutushem fare 0606446410 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Suzuki

  €4,500

  2007' Suzuki

  I skaduar19 Janar 2018, Durrës

  Skaf me letra te rregullta. Perdoret per shetitje familjare dhe shume professional per gjueti. Shume i shpejte e komod. Me karrel me dogan te paguar. ... 

  Shto te të preferuarat

 • €850

  2010' Suzuki

  I skaduar5 Tetor 2017, Lezhë

  motorri punon super, kam shkurt 15hp 4kosh,ne shipri nk ka punu veq i esht ba ni prov per te pa si punon 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Suzuki

  €7,500

  2015' Suzuki

  I skaduar9 Qershor 2017, Tiranë

  Shitet skafi Olymic Grek me motorr suzuki Sakfi eshte blere i ri ne 2015 dhe eshte perdorur 2 te diela ne shengjin dhe 5 dite ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj