Shto te të preferuarat

2013' Sessa Marine

€26,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Varkë udhëtarësh

Shes skaf sessa marine key largo 20 6.5 metra 2013 me motor yamaha 115 fourstroke 2013 130 ore pune eshte bler me zero km dhe eshte perdorur vetem nga nje dore skafi eshte perdorur per qejf dhe eshte shume i paster dhe i mbajtur me dyshek dhe me dhome posht per nje çifte ne dimer eshte mbajtur ne kushte shume te mira ne garazhd shitet me karel

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 23 Prill 2020
Shiteni Makinën Tuaj