Gjeni Varkat 

Mariner

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mariner

  €3,900

  2005' Mariner

  I skaduar10 Prill 2018, Tiranë

  SHITET Skafi 3.900€ Permasat 6.6m x 2.4m Si dhe traileri ne foto me dy akse per gjatesi 9-10m per cmimin shtese nga i varkes +900€. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mariner

  €24,000

  2013' Mariner

  I skaduar27 Mars 2018, Tiranë

  Gomone me dysheme plastike, e porsa ardhur , me motorr 225kw, plus nje motorr ne rast havarie ne det,gomonia eshte 8.5 metra , me karrel ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj