Gjeni Varkat 

Anije në Sarandë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,400

  2014' Mercury

  I skaduar24 Tetor 2019, Sarandë

  OKAZION Vetem 1pronar Shitet skaf 5.40m me 1.96m Me motor 4kohesh mariner(mercury) viti 2014 Me treiler ne gjendje shum te mire Me letra deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Yamaha VX-SPORT

  €4,500

  2015' Yamaha VX-SPORT

  I skaduar12 Qershor 2018, Sarandë

  Yamaha Vx , 1100 kubik , 3 vendesh,345 ore pune, me dokumenta te porsa bera , gati per sezon ,i paisur me karrel, servisi i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Yamaha vx1100

  €7,500

  2011' Yamaha vx1100

  I skaduar17 Shkurt 2018, Sarandë

  Shitet motorr uji, jet ski. Yamaha vx 1100 4 kohesh. Me letra te rregullta. Gati per uje. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Vaj e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Yamaha

  €12,000

  2012' Yamaha

  I skaduar29 Dhjetor 2017, Sarandë

  Shitet skaf me motorr yamaha 115 autolob Shum I shpejte 55ml dhe shume i fuqishem dhe shum ne gjendje te mire pune per 6 persona ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj