Gjeni Varkat 

Anije në Lezhë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €6,900

  2020' Mercury

  21 Maj 2020, Lezhë

  Shitet skaf rosin 6 m x2 m skaft eshte gate per pun me letra deri ne korrik te 2020 Motorri 60 kater Koh cmimi i ... 

  Shto te të preferuarat

 • €450

  2005' Mercury

  I skaduar13 Shkurt 2020, Lezhë

  Shitet motorr mercury 25hp 2kosh kam gjat me komand. ( ose ndrrohet me motorr 40 hp 2kosh ) 

  Shto te të preferuarat

 • €1,400

  2015' Mercury

  I skaduar22 Nëntor 2018, Lezhë

  Shitet gomone me letra shiptare.gomonja ka motorr mercury 25hp 2kosh ,gomonja nuk asht perdor ne shipri 

  Shto te të preferuarat

 • €1,400

  1995' Pilotina

  I skaduar31 Korrik 2018, Lezhë

  Shitet pilotina e gjat 5mt e gjer 2,10mt me karrel funksjonal + motorr johnson 25 por ka nevoj per mjeshte se nk punon.skafi asht pa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Honda

  €3,300

  2010' Honda

  I skaduar14 Dhjetor 2017, Lezhë

  (Shitet)----gjatesia 5.60-gjeresia 1.80-.lartesia (thellesia) 80- cm.motorri honda 30--, 4 kohesh ne gjendje perfekte.bateria 80 --amper,me pompe zhytese per ijun e kallumes,me te gjitha letrat.skafi mund ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,000

  2000' Pilotina

  I skaduar30 Nëntor 2017, Lezhë

  skaf pilotina ne gjendje super,motorr 15 hp 2kosh ne gjendje super. me letra shiptare. ka fikse zjarri + 2 jelek shpetimi + KARREL.esht e gjat ... 

  Shto te të preferuarat

 • €850

  2010' Suzuki

  I skaduar5 Tetor 2017, Lezhë

  motorri punon super, kam shkurt 15hp 4kosh,ne shipri nk ka punu veq i esht ba ni prov per te pa si punon 

  Shto te të preferuarat

 • 1990'

  €2,700

  1990'

  I skaduar21 Shtator 2017, Lezhë

  shitet pilotina me karrel dhe motorr 15hp me dy koh. varka esht me letra. per me shum info tel 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Sea Doo

  €1,500

  2012' Sea Doo

  I skaduar14 Shtator 2017, Lezhë

  Eshte I gatshem per det, por ka nje problem qe spo I gjeji dot letrat Italiane.kujt ti intetesoje keshtu tme telefonoje .. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006'  BOSTON WHALER

  €1,100

  2006' BOSTON WHALER

  I skaduar17 Gusht 2017, Lezhë

  BOSTON WHALER 5mt skafi asht dopjo dhe autosvotant, 5mt i gjat 1,90 i gjer, mund ti vihet MOTORR deri 70hp pa problem,esht ne gjendje super ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj