Gjeni Motorin 

Yamaha

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2015' Yamaha R1

  €10,000

  2015' Yamaha R1

  I skaduar10 Gusht 2017, Tiranë

  motorri esht perfekt ska asnji gervishtje me goma te 2017 te sa po vena .Yamaha r1 Big Bang . Viti 2015 . Km 7 mij ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Yamaha R1

  €2,000

  2004' Yamaha R1

  I skaduar29 Qershor 2017, Gramsh

  shitet motorri ne gjendje shume te mir,1000cc,sherbimet te gjitha te bera viti 2004. me 40.000 km origjinale.me letra italiane. cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Yamaha Majesty

  €2,200

  2006' Yamaha Majesty

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  Shitet Yamaha Majesty 400cc. I lyer per qef me ngjyre mat Daytona Grey. Ngjyre qe e ka vetem Audi RS6. Me 2 Diskofrena para per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Yamaha

  €2,500

  2001' Yamaha

  I skaduar24 Maj 2017, Tiranë

  YAMAHA T-MAX VITI 2001 ME GRUP DHE LOOK TE 2007 tes , gjithashtu i sapo jane bere Sherbimet dhe letrat i sapo jane prere per ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  2001' Yamaha

  I skaduar5 Maj 2017, Fier

  250 cc  83000 km 

   

  Shto te të preferuarat

 • €4,000

  2014' Yamaha

  I skaduar6 Prill 2017, Fier

  599 cc  

  2014 Yamaha YZF R6 Bike Engine: Engine Type:: 599cc liquid-cooled DOHC inline 4-cylinder; 16 titanium valves Bore x Stroke:: 67.0mm x 42.5mm Fuel Delivery:: Yamaha ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Yamaha

  €4,700

  2014' Yamaha

  I skaduar26 Janar 2017, Tiranë

  Shes YAMAHA XMAX 400 Motorr i ri. viti i prodhimit 12/2014 +ABS+AKROPOVIC+VARIATOR+ GOMA TE REJA. , cmimi 4,700 €, tel 0682024390, 07:00 - 21:00 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj