Shto te të preferuarat

2012' Yamaha XVS

€8,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Cruiser, Chopper

I sapo ardhur nga Zvicra .Motori eshte ne gjendje perfekte Doganen si dhe te gjitha sherbimet tjera i ka te pagume.Motori gjindet ne Kosove

  • +38Tregoni telefonin
  • Gjirokastër
  • 6 Shkurt 2020
Shiteni Makinën Tuaj